niedziela, 30 listopada 2014

Oszronione do kompletu

Oszronione kolczyki do kompletu z oszronioną bransoletą - pamiętacie ją jeszcze? Prawie rok temu powstała bransoleta, głupio mi się przyznać, ale kolczyki do niej zaprojektowałam również rok temu, nawet przygotowałam materiały i nic... Na szczęście w tym miesiącu zostałam skutecznie zmobilizowana do ich uszycia, a to dzięki kolejnemu wyzwaniu, które jest dosyć nietypowe, kto jest ciekawy niech zajrzy tutaj. Moją interpretację wyzwaniowego tematu odnajdziecie przede wszystkim w pierwszej kolumnie, czyli "przeszycia, koralik, biały", ale także trochę nietypowo kryje się ona w trzecim wierszu "biały, sznurek, koronka". Dlaczego nietypowo? Biały to jasna sprawa, sznurek - wiadomo - sutasz, a koronka jest trochę inna, bo koralikowa - sutaszystki i beadingerki lubią tak nazywać ozdobne koralikowe wykończenia brzegów.


Nie mogło się też obejść bez zdjęć razem z bransoletką. Tak patrzę na te zdjęcia i muszę przyznać, że nadal bardzo podoba mi się połączenia bieli, srebra i niebieskiego. Tylko trudno fotografować te kolory.


8 komentarzy:

 1. Piękny komplet, taki prawdziwie zimowy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Komplet dla prawdziwiej Królowej Zimy! Wspaniały i perfekcyjny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny komplet, pasowałby do wyzwania w Royal Stone :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne, cudne, cudne! I kolczyki, i bransoletka - kolory są świetne, faktycznie takie połączenie daje niesamowity efekt!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zobaczyłam, też pomyślałam o konkursie RS ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny komplet, bardzo mroźny i zimowy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powiało pięknym mrozem :) śliczny komplet :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. oj jakie piękne, nie mogę się napatrzeć, cudo :) pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...