poniedziałek, 6 stycznia 2014

Szkółka szycia sutaszu - lekcja nr 7

Już jest! Po nie takiej krótkiej przerwie świątecznej pora zagonić moje CraftLadies'owe uczennice (i siebie przy okazji) do roboty. Siódma lekcja jest już trochę bardziej zaawansowana i dość trudna. Uszycie przedstawionych w niej kolczyków wymaga posiadania umiejętności ze wcześniejszych lekcji.

W siódmej lekcji pokazuję jak umieścić kryształ rivoli w sutaszowej biżuterii. Ponadto uczę jak postępować z prostymi elementami, które roboczo nazwałam "skrzydełkami".

Lekcję można znaleźć w tym miejscu:Cieszę się, że wreszcie uwinęłam się z tą lekcją. Szczerze mówiąc męczyłam się z nią ponad tydzień. Przy okazji oglądania sutaszowych tutoriali zawsze marzyło mi się napisanie poradnika, który jest bardzo dokładny. Teraz dopiero widzę ile pracy trzeba włożyć, żeby przygotować szczegółowe lekcje. Gdyby nie fakt, że mam swoje uczennice pewnie trudno było by mi zmobilizować się do w miarę regularnego tworzenia lekcji. Szkoda tylko, że moje ulubione forum Craftladies ma awarię. Mam nadzieję, że Ele szybko postawi je na nogi.

I jeszcze tylko pokażę więcej zdjęć kolczyków z lekcji.5 komentarzy:

 1. Cudowne czekałam z wielką niecierpliwościa na tą 7 lekcję !!! A co ciekawe nie uszyłam jeszcze ani jednej pracy sutasz , ale już samo patrzenie mnie bardzo pozytywnie nastraja !! Dziekuję

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli kiedykolwiek odważę się złapać za sutasz, to na pewno będę korzystała z Twoich jakże dokładnych i świetnie napisanych wskazówek, bo kolekcjonuję sobie Twoje lekcje i podczytuję szkółkowe wątki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Po raz pierszy piszę , chociaż od dłuższego czasu obserwuję piękne rzeczy, które robisz echhhh :) Do sutaszu mam zamiar się zabrać -kiedyś, więc Twoja szkółka a właściwie SZKOŁA będzie bardzo przydatna. Wszystko jest tak dokładnie opisane, że przy takich wskazówkach sutasz to pikuś :D.
  Dziękuję za umozliwienie mi tego i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...