czwartek, 23 października 2014

Nagrabiłam sobie

Kurka wodna! Zajrzałam dzisiaj na bloga, patrzę na datę publikacji ostatniego posta i oczom nie mogę uwierzyć - minął prawie miesiąc. Trochę przesadziłam... Nie mam więc wyjścia i pomimo późnej pory (za kilka minut będzie 3 w nocy) piszę tego posta. Ciekawe czy uda mi się wstać dzisiaj o 6 rano?

Trochę się u mnie ostatnio dzieję, ale nie usprawiedliwia to "postowo-komentarzowych" zaniedbań, a tym bardziej opóźnień w dzierganiu nowej biżuterii. A tak bardzo chciałam wziąć udział w aktualnych wyzwaniach i chyba po raz kolejny nie zdążę.

Dzisiaj tematem będą haftowane kolczyki z jaspisem brekcja obficie otoczonym metalizowanymi koralikami Toho. Pierwszy raz wyszywałam taką formę i ciekawa jestem co o tym myślicie.

Na koniec muszę się jeszcze pochwalić, że zdobyłam nagrodę w jesiennym wyzwaniu "Szyję z sutasz.info" za opaskę z poprzedniego posta. Uwierzycie w to, że minęły już trzy tygodnie odkąd dostałam bon na zakupy i jeszcze nie zrobiłam zamówienia? Liczę na to, że jutro wreszcie będę mogła na spokojnie przysiąść do komputera i wybrać kamyki.


8 komentarzy:

 1. kolczyki są przepiękne ! Gratuluję też nagrody ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Są piękne, takie gorąco-jesienne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kolczyki :-) bardzo podoba mi się ich kształt :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaspisy dostały piękną oprawę :)
  Gratuluję nagrody za opaskę! I bez bazy dałaś radę :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne, takie z lekka orientalne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyróżnienia, ale szczerze, to zasłuzyłaś;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Haftowane kolczyki mnie powaliły. Uwielbiam.
  Kunszt i misteria. Podziwiam.
  :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...