piątek, 30 listopada 2012

Puzzel nr 16 - ostatni!!!

Nadeszła wiekopomna chwila! Oto ostatni puzzel:
(publikacja zakończona)


Nagroda już dla większości znana. Jeśli nie wiecie jak ułożyć puzzle nie martwcie się - postaram się zrobić mini instrukcję jak ułożyć puzzle w Gimpie (jest darmowy i łatwy w obsłudze). I przypominam, że nagroda wcale nie musi być czerwona, mogę ją wykonać w dowolnym kolorze, według życzenia zwyciężczyni.

Można już wysyłać ułożone puzzle na adres: tworczynielad@wp.pl . Układankę (lub pojedyncze kawałki) dodajecie w załączniku, w treści maila należy podać swój login/nick, taki sam jakiego używałyście wpisując się pod postami z puzzlami (żebym mogła zweryfikować pobrane puzzle). Osoby nie posiadające bloga, czyli te które publikowały banner candy na swoim fb, proszę o podanie linka do wpisu, bądź zrzutu ekranu, na którym widać zamieszczony banner - również będę weryfikować. Na maile czekam do 5 grudnia włącznie do północy.

Wyniki losowania, zgodnie z regulaminem, podam 6 grudnia. Dodatkowo wyślę mailem informację do zwycięzcy.

Miłego układania:)

EDIT: Przypominam, że zgodnie z harmonogramem ten puzzel będzie publikowany tradycyjnie przez 3 dni, czyli do dzisiaj do północy. Później czekam przez kolejne 3 dni na Wasze układanki.

30 komentarzy:

  1. Mam;)Niestety jednego do pełnej kolekcji mi brakuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest ostatni! Szkoda tylko że zaczęłam zbierać dopiero od czwartego.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...