sobota, 16 lutego 2013

Żółwik

Kontynuując temat twórczego zoo postanowiłam przedstawić Wam żółwia. Wspomniany zwierz, mimo iż powolny zdołał skutecznie przegonić wysłużoną sutaszową zawieszkę i zamieszkał przy telefonie. Oto moja gadzina:




W roli drugoplanowej bransoletka - siostra "romantyczki". Jak widać pochłonęło mnie szydełkowanie koralikami. Charms właściwie miał być częścią kolczyka, ale w trakcie szycia okazało się, że nie komponuje się z resztą. Szkoda było go pruć, więc odleżał swoje w szufladzie by ostatecznie znaleźć swoje przeznaczenie:)



6 komentarzy:

 1. Żółwik uroczy :) Bransoletka cudna...z charmsem fajnie się komponuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Żółwik potwierdził słowa Biblii, że ostatni będą pierwszymi :)
  Widzę, że kolczyki nie do kompletu również u Ciebie dostają nowe życie :) Bardzo fajny pomysł z kajdankowym zapięciem :) Czekam na kolejne odsłony sióstr "romantyczki" :)
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie się charms komponuje z tą bransoletką :) A żółwik śliczny :) I popieram przedmówczynię - świetne jest to kajdankowe zapięcie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żółwik słodziak:):) branso cudne!
  Pozdrawiam niebiesko:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj :)

  Z ogromną radością chciałam Cię poinformować, że w Lublinie zebrało się 5 osób chętnych na spotkanie. Sądzę, że to odpowiednia ilość, aby zacząć coś organizować. :)
  W związku z tym, że nie znam Lublina (byłam tam kilka razy, ale w celach zdecydowanie mało turystycznych), proszę Cię, abyś rozejrzała się za jakimś miejscem na spotkanie. Możliwe, że najbardziej odpowiednim okaże się przytulna restauracja, pijalnia czekolady czy herbaty.
  Warto też zastanowić się nad terminem spotkania.
  Pomyśl i daj znać najlepiej pod tym postem:
  http://spotkaniarobotkowe.blogspot.com/2013/02/lublin-czas-na-organizacje.html
  :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...